Warsztaty malarskie

Warsztaty malarskie "Malowanie owocami" odbyły się w ogrodach Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie w ramach Festiwalu Piękne Kłamstwa w Noc Muzeów, 18 maja 2013 r. pod kierunkiem znanego malarza artysty Piotra C. Kowalskiego.
Studenci: Dorota Makowska, Jolanta Pióro, Elena Presnikova i Wawrzyniec Borkowski.
Kuratorka: Eulalia Domanowska.

Akcja malarska według projektu Piotra C. Kowalskiego "Owocowo, Jagodowo" odbyła się 8 czerwca na terenie uczelni WIT, na zewnątrz budynku przy ul. Gizów 6. Pod kierunkiem E. Domanowskiej.
Studentki II roku: Dorota Makowska, Jolanta Pióro i I roku Elena Presnikova wykonały abstrakcyjny obraz znakowy przy pomocy jagód

W ramach festiwalu Piękne Kłamstwa odbyły się także warsztaty fotograficzne prowadzone przez młodego fotografa Ignacego Skwarcana. Z naszej uczelni uczestniczyli: Izabela Wichrowska, Ryszard Górecki oraz Dorota Makowska i Jolanta Pióro.

Zdjęcia z warsztatów prz ulicy Gizów

Poprawiony ( piątek, 14 czerwca 2013 08:23 )