Game Design

gamedesign-plakat

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni do wzięcia udziału w panelu dyskusyjnym organizowanym w ramach projektu „WSISIZ DLA GOSPODARKI OPARTEJ NA WIEDZY (GOW) – Z NAMI UŁOŻYSZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ ” współfinansowanym ze środków UE.

Game Design

- organizacja, pragmatyka i umiejętności specjalistyczne
- z udziałem przedstawicieli CD Projekt RED

Panel odbędzie się 6 listopada 2013 o godz. 17:00
w Auli w budynku Zespołu szkół nr 24 im. profesora Stefana Bryły
przy ul. Księcia Janusza 45/47.

Program Panelu

- Katarzyna Jantar ,Przemysław Wójcik – Historia firmy CD Projekt RED
- Lucjan Więcek – Budowanie świata gry – Environmental Art
- Paweł Mielniczuk – Tworzenie postaci
- Przemysław Wójcik – Dostosowanie gry do gracza, focus test
- Dyskusja
- Podsumowanie

Zgłoszenia należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  - podając imię, nazwisko oraz numer albumu.

Liczba miejsc ograniczona
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 4.11.2013
Osoby, które zgłoszą swój udział i wypełnią stosowne dokumenty, otrzymają certyfikat.

Grupa Kapitałowa CD Projekt to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier wideo i filmów (CDP.pl Sp. z o.o.), produkcją własnych gier wideo związanych z marką Wiedźmin i Cyberpunk (poprzez studio CD Projekt Red) oraz cyfrową dystrybucją gier do klientów na całym świecie (GOG Ltd).

Poprawiony ( sobota, 26 października 2013 12:31 )