Strona główna

AA STUDIO SZUKA CONCEPT ARTYSTY

Drukuj PDF

Poszukujemy concept artysty do stałej współpracy przy dużych projektach. Nie szukamy mistrza ołówka (choć nie pogardzimy i takim), a osoby kreatywnej, ambitnej i dyspozycyjnej, jeśli spełniasz te trzy warunki wyślij nam próbkę swoich możliwości na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Termin nadsyłania prac: 
Niedziela 9 marca do godziny 23:59 

Podstawowe informacje: 
Praca składać się musi z przynajmniej dwóch rysunków koncepcyjnych, pierwszy z nich utrzymany w klimacie zdefiniowanym poniżej, drugi w klimacie w którym najpewniej się czujesz (jeśli nie teraz możesz przydać się przy następnych projektach, możemy też zarekomendować Cię do innych projektów jeśli wyrazisz taką chęć).

Klimat:

Praca ma być utrzymana w klimacie zbliżonym do tych znanych z animacji Pixara czy Dreamworks, nie narzucamy konkretnych animacji, ma być pół żartem- pół serio, nie skupiamy się na realizmie, a na charakterze postaci, jeśli nie wychodzą nam postaci, wykażcie się environmentem czy mechaniką pasującą do tematu, zachowując jednocześnie klimat.

Temat: Kontrast - Artysta vs. Rzemieślnik

Ale jak to?:

Przedmiotem pracy jest przedstawienie dwóch postaci o skrajnych podejściach do kreacji, od was zależy jak będą wyglądać i co ważne jak mogły by się zachowywać (typy zachowań możecie przedstawić zarówno rysunkowo jak i scharakteryzować postacie czysto literacko), możecie przedstawić postaci na jednej pracy ukazując np. jak się sprzeczają albo jak współpracują, możecie przedstawić je jako rzuty aksonometryczne, możecie nawet zrobić mural na Pałacu Kultury i Nauki, jednym słowem pełna dowolność w sposobie przedstawienia, byle rysunkowo i zachowując dwa warunki - klimat i temat.

Tak więc ołówki/piórka w dłoń i do pracy!
Powodzenia!

Poprawiony ( poniedziałek, 03 marca 2014 10:13 )  

Studia II stopnia

Translate

Polish English French German Russian