Szkolenie z reklamy - prowadzący dr Piotr Krochmalski

szkolenie z reklamyZapraszamy na bezpłatne szkolenie pt. "PROJEKT WSTRĘTNY KABANOS – DLA REKLAMY NIE MA PRZYPADKÓW BEZNADZIEJNYCH". Szkolenie organizowane jest w ramach projektu "WSISiZ dla Gospodarki Opartej na Wiedzy (GOW) - Z Nami Ułożysz Swoja Przyszłość" i jest otwarte dla wszystkich studentów i wykładowców naszej Uczelni.

Projekt „Wstrętny kabanos” – dla reklamy nie ma przypadków beznadziejnych". Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy musimy wymyślić atrakcyjną reklamę produktu nieciekawego, nieatrakcyjnego, a na domiar nie posiadającego specjalnych racjonalnych walorów. Nie jest wielką sztuką wymyślenie dobrej kampanii reklamowej dla dobrego, oryginalnego jednak.. dobra reklama nie zna przypadków beznadziejnych.

Termin i miejsce:
6 marca 2014 r. (czwartek) - godz. 17:00-20:00, sala wykładowa N2

Szkolenie składa się z dwóch części:
teoretycznej (wykład) i praktycznej (omówienie ćwiczeń)

Prowadzący:
dr Piotr Krochmalski

Osoby, które zgłoszą swój udział, po odbyciu szkolenia otrzymają certyfikat.

Zgłoszenia należy przesyłać do 4 marca na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

plakat

Poprawiony ( wtorek, 04 marca 2014 09:32 )