Sukces studentek WIT w konkursie Student PakStar 2014

opakowania-konkurs

Miło nam poinformować, że projekt grupowy wykonany przez Annę Nowokuńską i Katarzynę Piątek na zajęciach z Projektowania Grafiki Użytkowej prowadzonych przez Małgorzatę Sobocińską-Kiss, otrzymał wyróżnienie w IV Krajowym Konkursie Projektów Opakowań Student PakStar 2014.

Autorki wyróżnionego projektu otrzymają dyplom na ceremonii rozdania nagród w ramach Konkursu PakStar 2014 podczas otwarcia Międzynarodowego Salonu Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK 2014 w Poznaniu.

Nagrodzone wzory będą eksponowane na Targach TAROPAK 2014, a następnie w siedzibie COBRO w ciągu 6 miesięcy od daty zakończenia konkursu.

Dodatkowo wyróżnienie przyznane w Konkursie Student PakStar umożliwia zgłoszenie wzoru do udziału w Światowym Konkursie Projektów Opakowań WORLDSTAR STUDENT AWARD, organizowanym przez Światową Organizację Opakowań WPO, do którego studentki planują w związku z tym przystąpić.

Zapraszamy do obejrzenia strony konkursu: www.cobro.org.pl
oraz publikacji projektu: http://bit.ly/UEw6Tq

Poprawiony ( poniedziałek, 08 września 2014 09:05 )