Strona główna Kadra mgr inż. Grzegorz Grodner

mgr inż. Grzegorz Grodner

Grzegorz-Grodner

Z uczelnią jestem związany od 7 lat, najpierw jako student, później jako wykładowca na Wydziale Grafiki. W 2010 roku uzyskałem dyplom inżyniera z Komputerowego Wspomagania Grafiki. Współpracuję z agencjami interaktywnymi (poprzednio Hotchili Multimedia na stanowisku Graphic Designer, obecnie w Netkata Interactive Agency na stanowisku Senior Graphic Designer). W wirze pracy umiejętnie napędzam web design (projektowanie grafiki internetowej), brand design (wizualne identyfikacje firm), realizacje brandingowe i e-marketingowe w interaktywnych kampaniach reklamowych. Współpracuję również z Polskim P.E.N. Clubem przy tworzeniu internetowego oblicza stowarzyszenia, a także z firmami i klientami prywatnymi. W 2013 roku ukończyłem studia magisterskie dyplomem z tematu Planowania interaktywnej kampanii reklamowej w mediach społecznościowych.

A gdy czasem trochę zwolnię obroty lubię wodzić wzrokiem za następującymi trendami w różnych dziedzinach współczesnego designu. A czasem zupełnie zatrzymuję cały ten pęd i jednym krótkim mignięciem migawki utrwalam unikalne w moim życiu chwile.

Przedmioty realizowane na kierunku Grafika: Grafika bitmapowa, Podstawy grafiki internetowej

Poprawiony ( piątek, 05 lipca 2013 23:04 )