Strona główna Kadra mgr Wojciech Domagalski

mgr Wojciech Domagalski

Drukuj PDF

wojciech-domagalskiUr. 1984 w Łodzi, malarz, rysownik, zajmuje się grafiką artystyczną i projektową. W 2010 roku ukończył Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie.

Dyplom z wyróżnieniem uzyskał w pracowni prof. Lecha Majewskiego. Aneksy do dyplomu zrealizował w Pracowni Grafiki Warsztatowej profesora Andrzeja Węcławskiego oraz w Pracowni Malarstwa profesora Pawła Nowaka. Ma na swoim koncie wystawy indywidualne i zbiorowe, m.in. w Niemczech, Chinach, Japonii, Słowenii i Rosji. Jest laureatem m.in. Stypendium Artystycznego Dzielnicy Śródmieście m.st. Warszawy (2011), I Nagrody im. Ireny i Adama Gawlikowskich, Nagrody Muzeum Historycznego m.st. Warszawy (2009), głównej nagrody w Konkursie „Poznańsko – Warszawska ASP” (Rzeczpospolita 2010), Grand Prix Roku Prezydenta m.st. Warszawy, Nagrody Roku 2008 i 2007 Dyrektora Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki (Grafika Warszawska).

Współpracuje z Galerią Posterpolex – Sztuka Na Papierze i platformą Dobre Strony Edukacji. Projekty wydawnicze realizuje jako niezależny grafik projektant w ramach studia graficznego Nazwa Robocza.

Przedmioty realizowane na kierunku Grafika: Rysunek, Malarstwo

Galeria

Poprawiony ( piątek, 08 marca 2013 18:53 )  

Studia II stopnia

Translate

Polish English French German Russian

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 91 gości