Strona główna Kadra mgr Piotr Zalewski

mgr Piotr Zalewski

Piotr-ZalewskiOd ponad 8 lat zajmuje się marketingiem, wsparciem sprzedaży i public relations. Specjalizuje się w tworzeniu strategii i realizacji działań marketingowych w obszarach telekomunikacji, innowacyjnych rozwiązań płatniczych i e-commerce.

Posiada również kompetencje w dziedzinach projektowania graficznego, copywritingu, a także w planowaniu serwisów internetowych i aplikacji mobilnych.

Naukowo związany z Uniwersytetem Warszawskim. Ukończył studia ze specjalnością Marketing Polityczny w Instytucie Nauk Politycznych UW oraz Podyplomowe Studia Menedżerskie na Wydziale Zarządzania UW, gdzie jest doktorantem. Założyciel stowarzyszenia akademickiego Centrum Europa !CE i współtwórca projektu konferencjaCE, poświęconych budowie społeczności UW i rozwojowi przestrzeni debaty publicznej wokół Uniwersytetu.

Przedmioty realizowane na kierunku Grafika:Marketing sztuki

Poprawiony ( poniedziałek, 11 marca 2013 14:53 )