Strona główna Kadra dr Krzysztof Franaszek

dr Krzysztof Franaszek

krzysztof-franaszek

Krzysztof Franaszek, urodził się w 1981 r. w Lublinie. Artysta tworzy rzeźby, obiekty, instalacje i rysunki. Jest absolwentem Wydziału Rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (dyplom w 2006), doktorem sztuk pięknych (2013). Był stypendystą w pracowni Christiana Jankowskiego na Staatliche Akademie der Bildenden Künste w Stuttgarcie (2005) oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2009). Swoje dzieła pokazywał na pięciu wystawach indywidualnych, uczestniczył w kilkunastu pokazach zbiorowych i projektach w Polsce, Niemczech, Holandii, USA, Rosji, na Litwie i Ukrainie. Od 2006 r. jest pracownikiem macierzystej uczelni w Warszawie. Od 2013 r. prowadzi pracownię kształtowania przestrzeni w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania na kierunku Grafika.

Przedmioty realizowane na kierunku Grafika: Pracownia kształtowania przestrzeni

Poprawiony ( środa, 16 października 2013 10:48 )