Strona główna Kadra dr Krzysztof Jabłonowski

dr Krzysztof Jabłonowski

Krzysztof Jablonowski

Krzysztof Jabłonowski, urodził się w 1966 r. Fotografik, jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie; doktorat z dziedziny fotografii uzyskał w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Był stypendystą Salisbury College of Art w Wielkiej Brytanii (certyfikat PQE z zakresu fotografii). Prowadzi pracownię fotografii na Wydziale Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, od 2012 r. również pracownię fotografii cyfrowej w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania na kierunku Grafika, a także liczne warsztaty i plenery fotograficzne. Jego prace prezentowane były w kraju i za granicą. Artysta jest autorem wstępów do katalogów wystaw oraz publikacji dla prasy branżowej.

Przedmioty realizowane na kierunku Grafika: Fotografia

Poprawiony ( czwartek, 25 czerwca 2015 21:29 )